این سایت به دلیل پرداخت نکردن هزینه طراحی سایت و سئو از جانب علی پناهی، با تمام امکانات و امتیازات به فروش میرسد

09901956864_09386988229

!!به هیچ عنوان با این شخص همکاری نکنید!!

X

نکاتی شگفت انگیز در از بین بردن استرس شب قبل از عروسی

روش از بین بردن استرس شب قبل از عروسی

نویسنده: زینب امیدی/[DateTime:Now]/دسته ها: برگزاری مراسم و تشریفات

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
نکاتی شگفت انگیز در از بین بردن استرس شب قبل از عروسی
همه عروس و داماد ها عمدتاً شب قبل از عروسیشان با استرس و بی خوابی سپری میشود که اجازه نمیدهد در روز مراسم عروسی لذت کافی را ببرند. این را بدانید که شب عروسی برای شما خاطره انگیز ترین شب زندگیتان خواهد شد. پس بهتر است زیباترین و بهترین خاطرات را  برای خودتان بسازید و مستلزم این خاطره سازی داشتن حال خوب در روز تشریفات عروسیتان است که آن هم به آرامش شب قبل از مراسم عروسیتان نیاز دارد.
در این مقاله میخواهیم نکاتی مهم  در رابطه با این که چگونه شب قبل از عروسی را آرامم سپری کنیم؟ مطالبی به شما ارائه خواهیم داد. پس با تشریفات مجالس شهراد همراه باشید.

در اغلب موارد عروس و دامادها شب قبل از عروسی شان را به خاطر هیجانات، نگرانی ها و تمام استرس های آن روز، نمی توانند استراحت خوبی کرده و خود را برای مراسم عروسی شان مهیا کنند و این کار سبب میشود در روز تشریفات عروسی خسته باشند، پلک ها پف کنند، زیرچشم ها سیاه شود و اتفاقات ناگوار دیگرر در روز تشریفات عروسی برایشان بیفد که موجب ناراحتیشان شود.

رعایت نکات زیر برای داشتن شبی آرام در روز تشریفات عروسی به  شما کمک ویژه ای خواهد کرد. 

- خواب کافی داشته باشید

برای آرام سپری کردن شب قبل از تشریفات عروسی مهمترین و اولین گزین، داشتن خوابی کافی است.
همه ما همانطور که می دانید در شبانه روز به 7 الی 8ساعت خواب نیاز داریم که این خواب باید در ساعت مفید باشد (یعنی 11 الی 6-7) پپس باید در شب قبل از تشریفات عروسی خوابی کافی و به موقع داشته باشیم تا در روز عروسی انرژی خوبی داشته باشیم.
به این نکته دقت کنید که باید خواب کافی داشته باشید، نه بیشتر نه کمتر. همانطور که گفتیم بین 7-8 ساعت در روز عروس کوفته خواهید بود.

داشتن  برنامه ای  از یک هفته  قبل از عروسی

وقتی شما از یک هفته قبل از عروسی برنامه ای مکتوب داشته باشید و به برنامه تان اعتماد داشته باشید ، دیگر شب قبل از عروسی به کار های روز بعد فکر نخواهید کرد.

سعی کنید کارهایی را انجام دهید که باعث ایجاد آرامش در شما میشود. مانند تلاوت قرآن ، مطالعه کتاب،گوش دادن به موسیقی، بوئیدن گل و . . . با نوشیدن یک نوشیدنی گرم خودتان را به آرامش دعوت کنید. 

برنامه ای جامع برای انجام تمام خدمات مجالس عروسی را نیز بخوانید.

- شرایط مناسبی برای خواب خود ایجاد کنید.

از بالشت مناسب استفاده کنید همانطور که میدانید بالشت نامناسب باعث گرفتگی کمر و گردن میشود. پس بالشت مناسب برای خوابتان انتخاب کنید که در روز عروسی با چنین مشکلی روبرو نشوید.
نکته بعدی این است که دمای اتاقتان باید سنجیده شود که متناسب با آن رواندازی تعیین کنید که در تشریفات عروسی تان حالت خوبی داشته باشید.

استحمام شب قبل از عروسی

دوش آب گرم قبل از میتواند  به شما آرامشی بدهد که به راحتی وارد رخت خواب خود شوید و خواب خوبی داشته باشید ولی این را توجه کنید که گفتیم دوش آّب گرم نه داغ.

شام سبک بخورید

شب قبل از عروسی اگر میتوانید سعی کنید شام سبک و حتی المقدور سالاد بخورید.  
 

صبحانه  روز عروسی

این نکته نیز برای روز عروسی است که  حتما صبحانه بخورید و تا میتوانید صبحانه تان کامل و مغذی و  انرژی زا باشد. 

تشریفات مجالس شهراد 

تشریفات  شهراد با ارائه بهترین کیفیت در خدمات عروسی و  خدمات مجالس بهترین شب را برای تشریفات عروسیتان رقم خواهد  زد.

Print

تعداد نمایش ها (170)/نظرات (0)

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x